Baidarių nuoma Žemaitijoje

Palaivio poilsiavietė

Ramiame slėnyje, ties lieptu, apsupta upės Jūros vingio yra D. ir T. Rupšių sodyba ir privati Palaivio poilsiavietė. Čia puiki vieta pradėti ar baigti žygį baidarėmis. Erdvioje poilsiavietėje ant Jūros kranto, šimtamečių ąžuolų apsuptyje įrengtos penkios pavėsinės, tinklinio ir futbolo aikštelės, pirtelė. Aplink gali sutilpti kad ir šimtas palapinių. Tai vieta tiems, kurie pasiilgo gaivaus oro, žavingo kraštovaizdžio, žaliuojančio miško, kurių negąsdina nakvynė palapinėse.

Palaivio poilsiavietė

Palaivio poilsiavietė prasideda ties Ąžuolo lieptu, žyminčiu 6-ąjį upės sustojimą.

Palaivio poilsiavietė prasideda ties Ąžuolo lieptu, žyminčiu 6-ąjį upės sustojimą.1 stovyklavietė. Pavėsinėje telpa 20 asmenų. Šalia yra bendra tinklinio aikštelė. Yra laužavietė, šašlykinė, bendras lauko tuoletas.

1 stovyklavietė. Pavėsinėje telpa 20 asmenų. Šalia yra bendra tinklinio aikštelė. Yra laužavietė, šašlykinė, bendras lauko tuoletas.2 stovyklavietė. Pavėsinėje ant upės kranto telpa 20 asmenų. Šalia yra bendra tinklinio aikštelė. Yra laužavietė, šašlykinė, lauko tuoletas.

2 stovyklavietė. Pavėsinėje ant upės kranto telpa 20 asmenų. Šalia yra bendra tinklinio aikštelė. Yra laužavietė, šašlykinė, lauko tuoletas.3 stovyklavietė. Pavėsinėje telpa 25 asmenys. Yra tinklinio aikštelė, laužavietė, šašlykinė, lauko tuoletas. Šalia yra pirtelė, lauko dušas.

3 stovyklavietė. Pavėsinėje telpa 25 asmenys. Yra tinklinio aikštelė, laužavietė, šašlykinė, lauko tuoletas. Šalia yra pirtelė, lauko dušas.4 stovyklavietė. Pavėsinėje telpa 14 asmenų. Yra laužavietė, šašlykinė, bendras lauko tuoletas.

4 stovyklavietė. Pavėsinėje telpa 14 asmenų. Yra laužavietė, šašlykinė, bendras lauko tuoletas.5 pavėsinė sodyboje. Didelė, iki 80 asmenų talpinanti pavėsinė - puiki vieta didesniems pobūviams, susitikimams ar sąskrydžiams. Yra elektra, tinklinio aikštelė, krepšinis.

5 pavėsinė sodyboje. Didelė, iki 80 asmenų talpinanti pavėsinė – puiki vieta didesniems pobūviams, susitikimams ar sąskrydžiams. Yra elektra, tinklinio aikštelė, krepšinis.Pirtelė. Vienu metu pirtelėje gali kaitintis iki 10 asmenų. Maudytis galima upėje arba šalia lauko duše.

Pirtelė. Vienu metu pirtelėje gali kaitintis iki 10 asmenų. Maudytis galima upėje arba šalia lauko duše.Erdvioje poilsiavietėje gali sutilpti kad ir šimtas palapinių. Yra futbolo ir tinklinio aikštelės.

Erdvioje poilsiavietėje gali sutilpti kad ir šimtas palapinių. Yra futbolo ir tinklinio aikštelės.Nakvynė namelyje. Galima nakvynė namelyje iki 10 asmenų. Lauke yra terasa, mėgėjiška tinklinio aikštelė, krepšinio lenta, laužavietė, šašlykinė.

Nakvynė namelyje. Galima nakvynė namelyje iki 10 asmenų. Lauke yra terasa, mėgėjiška tinklinio aikštelė, krepšinio lenta, laužavietė, šašlykinė.Nakvynė namelyje.

Nakvynė namelyje.

Kviečiame atvykti į Palaivio poilsiavietę
Palaivio kaimas
Pajūrio sen., Šilalės raj.
Diana Rupšienė

Telefonas: 8 610 38708
El. paštas: mokytojadiana@gmail.com
Tomas Rupšys
Telefonas: 8 682 35706
www.palaivis.lt

Žymės: baidarių nuoma Žemaitijoje, baidarės, baidares, Aktyvios pramogos, baidarių nuoma, aktyvus poilsis, baidarė, vandens turizmas, baidarių nuoma Šilalėje, Žemaitija, hermetiški maišai, kaimo turizmo sodyba, plaukimas Jūra, jūros upė, Jūra, Akmenos upė, Akmena, žygiai baidarėmis, kanojų nuoma, Šilalė, Kvėdarna, vandens turizmo paslaugos, plaustų nuoma, plaukimas plaustu, nuomojame baidares, Baidarių ir kanojų irklavimas, baidarių centras, baidarių maršrutai.
© Pasroviui.lt, visos teisės saugomos 2010. Sprendimas: Gediminas D.